سازمان ها و ارگان ها

به اطلاع می رساند، امکانات و زیرساخت های لازم جهت همکاری فیمابین "سامانه یادگیری الکترونیک HSELMS" با کلیه نهادها، ارگان ها، صنایع و ... در هر یک از زمینه های آموزش حوزه HSE اعم از صف و ستاد فراهم بوده و مدیریت مجموعه از هرگونه همکاری متقابل استقبال می کند.
لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا پیشنهاد هرگونه همکاری در این زمینه، از طریق راه های ارتباطی موجود در سامانه (اینجا کلیک کنید) با ما تماس بگیرید.

اساتید و متخصصین حوزه HSE

"سامانه یادگیری الکترونیک HSELMS" آماده همکاری متقابل با کلیه اساتید و متخصصین حوزه HSE کشور می باشد. لذا از شما فرهیخته گرامی دعوت می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق راه های ارتباطی موجود در سامانه (اینجا کلیک کنید) با ما تماس بگیرید.

فراگیران

به اطلاع کلیه علاقه مندان حوزه HSE می رساند، "سامانه یادگیری الکترونیک HSELMS" با پشتوانه علمی - فنی خود آماده ارائه خدمات آموزشی به شما می باشد، لذا در صورتی که نیاز به دوره آموزشی خاصی دارید که نمی توانید در هیچ جای دیگر آن را پیدا نمائید!!! کافیست با ما تماس (اینجا کلیک کنید) بگیرید تا در اسرع وقت به نیاز شما پاسخی درخور داده شود. به سادگی در دوره های مورد نظر خود شرکت کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید:
  1. ثبت نام در دوره بصورت آنلاین (ثبت نام در دوره های تخصصی رایگان و یا با هزینه پائین)
  2. شرکت در دوره بصورت کاملاً آنلاین (شرکت در دوره ها بر اساس چارچوب هر دوره)
  3. آزمون آنلاین (شرکت در آزمون میانی و پایانی دوره بصورت آنلاین)
  4. دریافت گواهی سامانه بصورت آنلاین و گواهی بین المللی درب منزل (ارائه مدرک بین المللی معتبر با قابلیت پیگیری از مرجع صادر کننده)


برخی مراکز، سازمان ها و نهادهایی که با آن ها همکاری داشته ایم


دانشگاه علوم پزشکی شیراز   شرکت مهندسی توسعه طراحان انسان محور   دانشگاه علمی کاربردی گروه گلرنگ   مجموعه آموزش همگانی سایمو    انجمن علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار ایران   انجمن علمی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی شیراز   انجمن علمی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی قم   انجمن علمی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی اراک


جهت آشنایی بیشتر با امکانات سامانه یادگیری الکترونیک HSELMS اینجا کلیک کنید.

بنر همکاری